DenisCars
w liczbach

5

lat doświadczenia
na rynku

200+

skupionych samochodów

450+

zadowolonych klientow

Wybrane opinie klientów


Zaufali nam i nie zawiedli się!
Najlepszy skup/kasacja aut Częstochowa! Profesjonalna obsługa oraz pomoc w każdym przypadku. Szybko i bezproblemowo. Polecam każdemu!


Michał Łoś


Polecam ten skup aut w Częstochowie. Szybka wycena i odbiór samochodu.


Martyna Konieczko


Miła obsługa, dobre ceny i bardzo szybki przyjazd po samochód


Edward Dąbrowski


Bez zbędnego narzekania i wydziwiania przyjechali oglądnęli i zabrali samochód


Emil Piątek

Podziel się swoją opinią

Skup samochodów Częstochowa!

 

Skup samochodów używanych za gotówkę!


Gwarantujemy 100% zadowolenia z transakcji!

Nasz skup aut Częstochowa i śląsk obejmuje tylko samochody z produkcji 2000-2016r w różnym stanie technicznym i wizualnym. Interesują nas egzemplarze zadbane, w pełni sprawne z małymi przebiegami, ale także kupujemy samochody wymagające naprawy mechanicznej lub lakierniczej. Nie kupujemy aut na złom, na części i poniżej rocznika 2000r.

Sprzedając nam auto nie musicie Państwo robić dosłownie nic ! Nie ma potrzeby odkurzania, czyszczenia tapicerki , usuwania usterek, poprawek lakierniczych, nadawania ogłoszeń , rozmawiania z potencjalnymi klientami itd. U nas wystarczy jeden telefon, aby sprzedać auto w ciągu 1 dnia.


Wyślij zgłoszenie. Odpowiemy na nie w ciągu 24h


Klikając przycisk "Wyślij zgłoszenie" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem wiadomości przez powyższy formularz kontaktowy. Administrator witryny, tj. DenisCars Jarek Caban ul.Majowa 32 , 42-200 Częstochowa zobowiązuje się do wykorzystania danych tylko w celach kontaktowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest DenisCars Jarek Caban ul.Majowa 32 , 42-200 Częstochowa.


Jarek Caban

Porozmawiajmy

biuro@deniscars.pl
+48 516 552 159